Pasaport pentru cultura in scoli. Lista scoli participante

JUDET LOCALITATE UNITATEA DE INVATAMANT
ALBA ABRUD SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU
ALBA ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA
ALBA BLAJ SCOALA GIMNAZIALA  ION MICU MOLDOVAN BLAJ
ALBA BLAJ SCOALA GIMNAZIALA TOMA COCISIU
ALBA CENADE SCOALA GIMANZIALA ION AGARBICEANU CENADE
ALBA CERGAU MARE SCOALA GIMNAZIALA ARON COTRUS
ALBA HAPRIA SCOALA GIMNAZIALA CIUGUD
ALBA RADESTI SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU
ALBA SEBES LICEUL GERMAN SEBES
ALBA TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS
ARAD ARAD LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD
ARAD ARAD SCOALA GIMNAZIALA AUREL VLAICU ARAD
ARAD AVRAM IANCU SCOALA PRIMARA AVRAM IANCU
ARAD BELIU LICEUL TEHNOLOGIC BELIU
ARAD GROSENI SCOALA GIMNAZIALA GROSENI
ARAD GURAHONT LICEUL IOAN BUTEANU 
ARAD INEU LICEUL MIHAI VITEAZUL
ARAD SANTANA SCOALA GIMNAZIALA SANTANA
ARAD SOFRONEA SCOALA GIMNAZIALA VIRGIL IOVANAS SOFRONEA
ARGES CAMPULUNG SCOALA GIMNAZIALA OPREA IORGULESCU
ARGES CORBI SCOALA GIMNAZIALA NAUM RAMNICEANU
ARGES COSTESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1
ARGES CURTEA DE ARGES SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA
ARGES LUNCA CORBULUI SCOALA GIMNAZIALA GENERAL CONSTANTIN CRISTESCU
ARGES MARACINENI LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 MARACINENI
ARGES MIOVENI SCOALA GIMNAZIALA GEORGE TOPARCEANU
ARGES PITESTI LICEUL DE ARTE DINU LIPATTI
ARGES PITESTI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA 
ARGES SAPATA SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU UDRESCU
ARGES SAPATA SCOALA PRIMARA GAINUSA SAPATA
ARGES SLOBOZIA SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU
BACAU BACAU COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE  VRANCEANU
BACAU BACAU COLEGIUL NATIONAL DE ARTAGEORGE APOSTU
BACAU BACAU SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN
BACAU CASIN SCOALA GIMNAZIALA INV. N. PASLARU
BACAU COMANESTI COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA
BACAU COMANESTI SCOALA GIMNAZIALA COSTACHI S. CIOCAN
BACAU COMANESTI SCOALA GIMNAZIALA CIPRIAN PORUMBESCU COMANESTI
BACAU HELEGIU SCOLALA GIMNAZIALA HELEGIU
BACAU HORGESTI SCOALA GIMNAZIALA HORGESTI
BACAU ORBENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORBENI
BACAU PANCESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PANCESTI
BIHOR BALNACA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALNACA
BIHOR CETARIU SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK
BIHOR DIOSIG SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DIOSIG
BIHOR GURBEDIU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GURBEDIU STRUCTURA A LICEULUI TEORETIC NICOLAE JINGA TINCA
BIHOR ORADEA LICEUL DE ARTE
BIHOR ORADEA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL
BIHOR ORADEA LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU
BIHOR ORADEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 11
BIHOR ORADEA SCOALA GIMNAZIALA OLTEA DOAMNA
BIHOR PIETROASA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PIETROASA
BIHOR SUNCUIUS LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 
BIHOR TALPOS SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 TALPOS
BISTRITA NASAUD BECLEAN SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE SILASI BECLEAN
BISTRITA NASAUD BISTRITA SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE
BISTRITA NASAUD BISTRITA SCOALA GIMNAZIALA NR. 4
BISTRITA NASAUD FELDRU LICEUL TEHNOLOGIC FELDRU
BISTRITA NASAUD SINGEORZ-BAI SCOALA GIMNAZIALA ARTEMIU PUBLIU ALEXI''
BISTRITA NASAUD SANT SCOALA GIMNAZIALA ENEA GRAPINI
BISTRITA NASAUD URIU SCOALA GIMNAZIALA URIU
BOTOSANI ALBESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ALBESTI
BOTOSANI BOTOSANI LICEUL DE ARTA STEFAN LUCHIAN
BOTOSANI BOTOSANI SCOALA GIMNAZIALA NR.13 BOTOSANI
BOTOSANI BOTOSANI SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BOTOSANI
BOTOSANI BOTOSANI SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BOTOSANI
BOTOSANI BOTOSANI SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE ANTIPA 
BOTOSANI BOTOSANI SCOALA GIMNAZIALA NR 10 BOTOSANI
BOTOSANI CORNI SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI
BOTOSANI DARABANI SCOALA GIMNAZIALA ''LEON DANAILA'' 
BOTOSANI DOROHOI LICEUL REGINA MARIA
BOTOSANI MIRON COSTIN SCOALA PROFESIONALA GHEORGHE BURAC- VLASINESTI
BOTOSANI STEFANESTI LICEUL STEFAN D LUCHIAN STEFANESTI
BOTOSANI TUDORA SCOALA GIMNAZIALA TIBERIU CRUDU
BOTOSANI VLASINESTI SCOALA PROFESIONALA  GHEORGHE BURAC
BOTOSANI VORONA SCOALA GIMNAZIALA LUCA ARBORE
BRAILA BRAILA COLEGIUL NATIONAL NICOLAE BALCESCU
BRAILA BRAILA SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU
BRAILA MAXINENI LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB
BRAILA VIZIRU SCOALA GIMNAZIALA VIZIRU
BRASOV BRASOV SC GIM. NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV
BRASOV BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR 13 BRASOV
BRASOV BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN 
BRASOV GHIMBAV SCOALA GIMNAZIALA GHIMBAV
BRASOV HARSENI SCOALA GIMN PROF. DR. IOAN CERGHIT HARSENI
BUCURESTI BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA LEONARDO DA VINCI
BUCURESTI BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 192
BUCURESTI  SECTOR 1 SCOALA GIMNAZIALA ION HELIADE RADULESCU
BUCURESTI  SECTOR 6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 117
BUCURESTI 1 BUCURESTI COLEGIUL NATIONAL DE MUZICA GEORGE ENESCU
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMN. I. H. RADULESCU
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA  EUGEN  BARBU
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA URUGUAY
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA PETRE ISPIRESCU
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA 183
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA ELENA VACARESCU
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 183
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 150
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 178
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 179
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 183
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 7
BUCURESTI 1 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.178
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE GHICA VOIEVOD
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 307
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 31
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 39
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 62
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 164
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 24
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 28
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 4
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 49
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.31
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.39
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.51
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.62
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.66
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL SILVESTRU NR 23
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA TUDOR ARGHEZI
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA PRO EUROPA ASOCIATIA EUROPEANA AEPEEC
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI
BUCURESTI 2 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 46
BUCURESTI 3 BUCURESTI LICEUL TEORETIC AL. I. CUZA
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 149
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 20
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 112
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 195
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 67
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 80
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 81
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 88
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.78
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.82
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.84
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA VOIEVOD NEAGOE BASARAB
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 200 
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA PRIMARA JUST 4 KIDS
BUCURESTI 3 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 92
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA SERBAN-VODA
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA IONEL TEODOREANU
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 113
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 189
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 190
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 79
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.119
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.99
BUCURESTI 4 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 194
BUCURESTI 5 BUCURESTI LICEUL TEORETIC ION BARBU
BUCURESTI 5 BUCURESTI LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA  GIMNAZIALA NR. 126
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA I.C. BRATIANU
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 114  PRINCIPESA MARGARETA
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 126
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 127
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 134
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 143
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 188
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.150
BUCURESTI 5 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.280
BUCURESTI 6 BUCURESTI COLEGIUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESU
BUCURESTI 6 BUCURESTI COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA
BUCURESTI 6 BUCURESTI COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII  GHEORGHE AIRINEI''
BUCURESTI 6 BUCURESTI LICEUL TEHNOLOGIC SF. ANTIM IVIREANU
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA  SFANTUL ANDREI
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR 311
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 169
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 193
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 198
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 279
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 311
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.169
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.197
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA SFINTII CONSTANTIN SI ELENA
BUCURESTI 6 BUCURESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 164
BUZAU BOBOC SCOALA GIMNAZIALA BOBOC
BUZAU BRAESTI SCOALA GIMNAZIALA  BRATILESTI
BUZAU BUZAU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER 
BUZAU BUZAU LICEUL DE ARTE MARGARETA STERIAN
BUZAU BUZAU LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA EPISCOP DIONISIE ROMANO
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA GENERAL GRIGORE BASTAN
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA GEORGE EMIL PALADE
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA NR 11
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA NR 7 BUZAU
BUZAU BUZAU SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL APOSTOL ANDREI
BUZAU CALVINI SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU I. IONESCU CALVINI
BUZAU CHIOJDU SCOALA GIMNAZIAL CONSTANTIN GIURESCU
BUZAU CHIOJDU SCOALA GIMNAZIALA BASCA CHIOJDULUI
BUZAU CINDESTI SCOALA GIMNAZIALA CINDESTI
BUZAU CISLAU SCOALA GIMNAZIALA CISLAU
BUZAU COSTESTI SCOALA GIMNAZIALA COSTESTI
BUZAU GHERASENI SCOALA GIMNAZIALA GHERASENI
BUZAU GREBANU SCOALA GIMNAZIALA GREBANU
BUZAU LUNCA JARISTEI SCOALA GIMNAZIALA SIRIU
BUZAU MAXENU SCOALA GIMNAZIALA MAXENU
BUZAU MEREI SCOALA GIMNAZIALA MEREI
BUZAU NEHOIU LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA NEHOIU
BUZAU NEHOIU SCOALA GIMNAZIALA BISCA ROZILEI
BUZAU PATARLAGELE LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE
BUZAU PODGORIA SCOALA GIMNAZIALA PODGORIA
BUZAU POSTA CILNAU SCOALA GIMNAZIALA C. IVANESCU POSTA CALNAU
BUZAU PUIESTII DE JOS SCOALA GIMNAZIALA PUIESTI
BUZAU RAMNICU SARAT SCOALA GIMNAZIALA NR. 6 RM. SARAT
BUZAU RAMNICU-SARAT SCOALA GIMNAZIALA VASILE CRISTOFOREANU
BUZAU SAGEATA SCOALA GIMNAZIALA  NICOLAE EFRIMESCU
BUZAU SIRIU SCOALA GIMNAZIALA SIRIU
BUZAU SARANGA SCOALA GIMNAZIALA PIETROASELE-STRUCTURA SARANGA
BUZAU ULMENI SCOALA GIMNAZIALA PROFESOR CONSTANTIN DINCA
BUZAU ZIDURI SCOALA GIMNAZIALA ZIDURI
CALARASI CALARASI SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA VODA CALARASI
CALARASI DRAJNA NOUA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DRAJNA NOUA
CALARASI PERISORU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PERISORU
CALARASI SAT DRAJNA NOUA COMUNA DRAGALINA LICEUL TEHNOLOGIC DUILIU ZAMFIRESCU DRAGALINA STRUCTURA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DRAJNA NOUA
CALARASI STEFAN CEL MARE SCOALA GIMNAZIALA DRAGOS MARIN
CARAS SEVERIN ARMENIS SCOALA GIMNAZIALA ARMENIS
CARAS SEVERIN BORLOVA SCOALA GIMNAZIALA BARLOVA
CARAS SEVERIN BOZOVICI LICEUL TEORETIC EFTIMIE MURGU BOZOVICI
CARAS SEVERIN CARANSEBES COLEGIUL NATIONAL C.D.LOGA 
CARAS SEVERIN COMORASTE SCOALA PRIMARA COMORASTE
CARAS SEVERIN DOMASNEA SCOALA GIMNAZIALA DOMASNEA
CARAS SEVERIN MAURENI SCOALA GIMNAZIALA MAURENI
CARAS SEVERIN OCNA DE FIER SCOALA GIMNAZIALA OCNA DE FIER
CARAS SEVERIN ORAVITA LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI NOVAC ORAVITA
CARAS SEVERIN ORAVITA SCOALA GIMNAZIALA ROMUL LADEA
CARAS SEVERIN RACASDIA SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE GUGA
CARAS SEVERIN RESITA COLEGIUL NATIONAL DIACONOVICI-TIETZ
CARAS SEVERIN RESITA LICEUL DE ARTE SABIN PAUTA
CARAS SEVERIN RESITA SCOALA GIMNAZIALA NR. 8
CARAS SEVERIN TURNU-RUIENI SCOALA GIMNAZIALA „TRANDAFIR COCIRLA TURNU-RUIENI
CARAS SEVERIN ZAVOI SCOALA GIMNAZIALA ZAVOI
CLUJ CARA SCOALA GIMNAZIALA CARA
CLUJ CLUJ NAPOCA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GH. LAZAR CLUJ NAPOCA
CLUJ CLUJ NAPOCA LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU
CLUJ GHERLA LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA
CLUJ TURDA SCOALA GIMNAZIALA IOAN OPRIS
CLUJ TURDA SCOALA GIMNAZIALA TEODOR MURASANU
CONSTANTA CONSTANTA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 12 B.P. HASDEU
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 ION JALEA
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 37 
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 43 FERDINAND
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 8
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR.33 ANGHEL SALIGNY
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA WILHELM MOLDOVAN
CONSTANTA CONSTANTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 28 DAN BARBILIAN
CONSTANTA CUMPANA LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE DUMITRESCU CAMPINA
CONSTANTA MANGALIA LICEUL TEORETIC CALLATIS
COVASNA BARCANI SCOALA GIMNAZIALA BARCANI
COVASNA SF.GHEORGHE COLEGIUL NATIONALMIHAI VITEAZUL
DAMBOVITA ADANCA SCOALA GIMNAZIALA GURA OCNITEI STRUCTURA ADANCA 
DAMBOVITA ANINOASA SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA
DAMBOVITA BRANISTEA  SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET 
DAMBOVITA BREZOAELE SCOALA GIMNAZIALA BREZOAELE
DAMBOVITA COMISANI SCOALA GIMNAZIALA COMISANI
DAMBOVITA CORBII MARI SCOALA GIMNAZIALA CORBII MARI
DAMBOVITA COSTESTII DIN VALE SCOALA GIMNAZIALA COSTESTII DIN VALE 
DAMBOVITA IAZU SCOALA GIMNAZIALA COJASCA STRUCTURA SCOALA PRIMARA IAZU
DAMBOVITA IEDERA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA IEDERA DE JOS
DAMBOVITA LUCIENI SCOALA GIMNAZIALA LUCIENI
DAMBOVITA MORENI SCOALA GIMNAZIALA NR.3 MORENI
DAMBOVITA MORENI SCOALA GIMNAZIALA NR.4 MORENI
DAMBOVITA MOROENI SCOALA GIMNAZIALA ION CIORANESCU MOROENI
DAMBOVITA PIETROSITA SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL NICOLAE PIETROSITA
DAMBOVITA RAZVAD SCOALA GIMNAZIALA RAZVAD
DAMBOVITA RUNCU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN SECAREANU RUNCU
DAMBOVITA SACUENI SCOALA SACUENI
DAMBOVITA SAT. IEDERA DE SUS SCOALA PRIMARA IEDERA DE SUS
DAMBOVITA TARGOVISTE SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB
DAMBOVITA TARGOVISTE SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU
DAMBOVITA TARGOVISTE SCOALA VASILE CARLOVA
DAMBOVITA TARTASESTI SCOALA GIMNAZIALA TARTASESTI
DAMBOVITA TARGOVISTE SCOALA GIMNAZIALA SMARANDA GHEORGHIUTARGOVISTE
DAMBOVITA VALEA LUNGA CRICOV SCOALA VALEA LUNGA CRICOV
DOLJ CALARASI LICEUL TEHNOLOGIC PETRE BANITA
DOLJ CARCEA LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN IANCULESCU CARCEA DOLJ
DOLJ CELARU SCOALA GIMNAZIALA INV. M. GEORGESCU
DOLJ CERAT SCOALA  GIMNAZIALA  CERAT
DOLJ COSOVENI SCOALA GIMNAZIALA COSOVENI
DOLJ CRAIOVA COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA
DOLJ CRAIOVA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU
DOLJ CRAIOVA LICEUL TEORETIC HENRI COANDA
DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU CRAIOVA
DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE BIBESCU 
DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA ION TUCULESCU
DOLJ CRAIOVA SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE ROMANESCU
DOLJ FARCAS SCOALA GIMNAZIALA FARCAS
DOLJ GHIDICI SCOALA GIMNAZIALA GHIDICI
DOLJ MELINESTI LICEUL TEHNOLOGICAL. MACEDONSKI MELINESTI
DOLJ PERISOR SCOALA GIMNAZIALA HENRI COANDA PERISOR
DOLJ PLENITA LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN NICOLAESCU PLOPSOR 
DOLJ PREDESTI SCOALA GIMNAZIALA PREDESTI
DOLJ ROBANESTI SCOALA GIMNAZIALA ROBANESTII DE JOS
DOLJ SADOVA SCOALA GIMNAZIALA DAMIAN-SADOVA
DOLJ TEASC SCOALA GIMNAZIALA TEASC
DOLJ TESLUI SCOALA GIMNAZIALA TESLUI
GALATI BERESTI LICEUL TEHNOLOGIC PAUL BUJOR
GALATI FOLTESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FOLTESTI
GALATI GALATI COLEGIUL NATIONAL  COSTACHE NEGRI''
GALATI GALATI LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI
GALATI GALATI SCOALA  GIMNAZIALA  GRIGORE MOISIL GALATI
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA IULIA HASDEU
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR 10
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR 22
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR. 17
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR. 22
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR. 28
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA NR. 3
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU 
GALATI GALATI SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL
GALATI INDEPENDENTA SCOALA  GIMNAZIALA  NR 1 INDEPENDENTA
GALATI MATCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1
GALATI NAMOLOASA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1
GALATI PLESA SCOALA GIMNAZIALA STROE S. BELLOESCU
GALATI TALPIGI SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA TALPIGI
GALATI TECUCI COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS TECUCI
GALATI TECUCI SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA
GALATI TECUCI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU
GALATI TECUCI SCOALA GIMNAZIALA ST. O. IOSIF
GALATI TIRGU BUJOR SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU
GALATI VLADESTI SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL IERARH NICOLAE
GIURGIU ADUNATII COPACENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ADUNATII COPACENI
GIURGIU BOLINTIN VALE LICEUL TEHNOLOGIC DIMITRIE BOLINTINEANU 
GIURGIU CALUGARENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CALUGARENI
GIURGIU GIURGIU SCOALA GIMNAZIALA NR 5 GIURGIU
GORJ BILTENI SCOALA PRIMARA VLADULENI
GORJ CRASNA SCOALA  GIMNAZIALA CARPINIS
GORJ MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU
GORJ MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MOTRU
GORJ MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 2
GORJ ROVINARI SCOALA GIMNAZIALA NR.1
GORJ ROVINARI SCOALA GIMNAZIALA NR.3 ROVINARI
GORJ TARGU JIU COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU
GORJ TARGU JIU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN SAVOIU
GORJ TARGU JIU SCOALA GIMNAZIALA SF. NICOLAE
GORJ TARGU JIU SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU
GORJ TG. - JIU SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU STEFULESCU
HARGHITA MIERCUREA CIUC COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA
HUNEDOARA DEVA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC REGINA MARIA
HUNEDOARA DOBRA SCOALA GIMNAZIALA DOBRA
HUNEDOARA HUNEDOARA COLEGIUL TEHNIC MATEI CORVIN HUNEDOARA- SCOALA GIMNAZIALA
HUNEDOARA LUPENI LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE
HUNEDOARA ORASTIE SCOALA GIMNAZIALA DR. AUREL VLAD
HUNEDOARA VULCAN SC. GIMNAZIALA NR. 6
IALOMITA BRAZII SCOALA GIMNAZIALA RADULESTI
IALOMITA COSAMBESTI SCOALA GIMNAZIALA COSAMBESTI
IALOMITA DRIDU SCOALA GIMNAZIALA DRIDU
IALOMITA SCANTEIA SCOALA PROFESIONALA SCANTEIA
IALOMITA SLOBOZIA LICEUL DE ARTE IONEL PERLEA
IALOMITA TANDAREI LICEUL TEORETIC PAUL GEORGESCU 
IASI CIORTESTI SCOALA GIMNAZIALA CIORTESTI
IASI CIRJOAIA SCOALA GIMNAZIALA CIRJOAIA
IASI CIRNICENI SCOALA GIMNAZIALA COSTACHE ANTONIU CIRNICENI
IASI CRISTESTI LICEUL TEHNOLOGIC CRISTESTI
IASI ERBICENI SCOALA GIMNAZIALA CERBICEANU
IASI HADIMBU SCOALA GIMNAZIALA HADIMBU
IASI HARLAU COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE
IASI HARLAU SCOALA GIMNAZIALA PETRU RARES
IASI HARMANESTII-VECHI SCOALA GIMNAZIALA HARMANESTII-VECHI
IASI IASI COLEGIUL NATIONAL DE ARTAOCTAV BANCILA
IASI IASI SCOALA GIMNAZIALA ION SIMIONESCU
IASI IASI SCOALA GIMNAZIALA CIORTESTI STRUCTURA SERBESTI JUDETUL IASI
IASI IASI SCOALA GIMNAZIALA  VASILE CONTA IASI
IASI IPATELE SCOALA GIMNAZIALA ION HAULICA IPATELE
IASI IPATELE SCOALA GIMNAZIALA ION HAULICA IPATELE STRUCTURA SCOALA GIMNAZIALA BACU
IASI MOGOSESTI LICEUL TEHNOLOGIC DUMITRU POPA MOGOSESTI-IASI
IASI PASCANI SCOALA GIMNAZIALA I. CANTACUZINO
IASI SAT CRUCEA COMUNA LUNGANI JUDETUL IASI SCOALA GIMNAZIALA CRUCEA
IASI SAT ZMEU COMUNA LUNGANI JUDETUL IASI SCOALA GIMNAZIALA ZMEU
ILFOV CERNICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CERNICA
ILFOV MOGOSOAIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOGOSOAIA
ILFOV PETRACHIOAIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 
ILFOV POPESTI LEORDENI SCOALA GIMNAZIALA IOAN BADESCU
ILFOV VOLUNTARI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VOLUNTARI
MARAMURES BAIA MARE COLEGIUL DE ARTE BAIA MARE
MARAMURES BAIA MARE COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMANZIALA AL. I. CUZA
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA NICHITA STANESCU
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE BAIA MARE
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU
MARAMURES BAIA MARE SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI
MARAMURES BAIA MARE SEMINAR TEOLOGIC LICEAL SF. IOSIF MARTURISITORUL 
MARAMURES BAITA DE SUB CODRU SCOALA BAITA DE SUB CODRU
MARAMURES CAVNIC COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZUL
MARAMURES CICIRLAU SCOALA GIMNAZIALA CICIRLAU
MARAMURES MOISEI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOISEI
MARAMURES PRELUCA VECHE SCOALA GIMNAZIALA 
MARAMURES SALISTEA DE SUS SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU
MARAMURES SALSIG SCOALA GIMNAZIALA SALSIG
MARAMURES SUCIU DE SUS SCOALA GIMNAZIALA FLOREA MURESANU 
MARAMURES TARGU LAPUS LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C. MOISIL TARGU LAPUS
MARAMURES ULMENI LICEUL TEHNOLOGIC DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI
MARAMURES VISEU DE JOS SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS
MEHEDINTI BREZNITA OCOL SCOALA GIMNAZIALA BREZNITA-OCOL
MEHEDINTI CORLATEL SCOALA PROFESIONALA CORLATEL
MEHEDINTI CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR
MEHEDINTI DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA
MEHEDINTI DROBETA TURNU SEVERIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 6
MEHEDINTI GIRLA MARE SCOALA GIMNAZIALA
MEHEDINTI SIMIAN  SCOALA GIMNAZIALA SIMIAN
MEHEDINTI SOVARNA SCOALA GIMNAZIALA SOVARNA
MURES ALBESTI SCOALA GIMNAZIALA ALBESTI
MURES ATINTIS SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS
MURES BAGACIU SCOALA GIMNAZIALA BAGACIU
MURES CECALACA SCOALA PRIMARA CECALACA
MURES DEDA LICEUL TEHNOLOGIC VASILE NETEA
MURES GANESTI SCOALA GIMNAZIALA FOGARASI SAMUEL
MURES GORNESTI SCOALA GIMNAZIALA TELEKI DOMOKOS GORNESTI
MURES RASTOLITA SCOALA GIMNAZIALA RASTOLITA
MURES SANGER SCOALA GIMNAZIALA SANGER
MURES SIGHISOARA SCOALA GIMNAZIALA RADU POPA
MURES TARGU-MURES SCOALA GIMNAZIALA DACIA
MURES TARGU-MURES SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL
MURES TARGU-MURES SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU
MURES TARNAVENI SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU
MURES TARNAVENI SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN
NEAMT ALEXANDRU CEL BUN SCOALA GIMNAZIALA VADURI
NEAMT BODESTI SCOALA GIMNAZIALA 
NEAMT DRAGOMIRESTI SCOALA  GIMNAZIALA PR.GHE.SANDULESCU’’ DRAGOMIRESTI
NEAMT HORIA LICEUL TEHNOLOGIC ION IONESCU DE LA BRAD
NEAMT HORIA SCOALA GIMNAZIALA CARMEN SYLVA
NEAMT PIATRA NEAMT SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 PIATRA NEAMT
NEAMT ROMAN COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA
NEAMT ROMAN COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN
NEAMT ROMAN SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI 
NEAMT ROMAN SCOALA GIMNAZIALA CALISTRAT HOGAS
NEAMT SABAOANI LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI
NEAMT TASCA SCOALA GIMNAZIALA VASILE MITRU TASCA
NEAMT VADURI SCOALA GIMNAZIALA VADURI
NEAMT VINATORI-NEAMT LICEUL TEHNOLOGIC  ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU
OLT BALS LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA
OLT BALTENI SCOALA GIMNAZIALA ION I. GRAURE
OLT CILIENI LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU - CILIENI
OLT COMUNA OPORELU SCOALA GIMNAZIALA OPORELU
OLT CORABIA SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU
OLT CORABIA SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU STRUCTURA CELEIU
OLT CORABIA SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU STRUCTURA DUMITRU BUZDUN
OLT CORABIA SCOALA GIMNAZIALA VIRGIL MAZILESCU CORABIA
OLT IZBICENI SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI
OLT LELEASCA SCOALA GIMNAZIALA LELEASCA
OLT RESCA SCOALA GIMNAZIALA
OLT SCORNICESTI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE COCULESCU 
OLT SLATINA COLEGIUL NATIONAL  ION MINULESCU
OLT SLATINA SCOALA GIMNAZIALA GEORGE POBORAN
OLT SLATINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 3
OLT STOICANESTI SCOALA GIMNAZIALA STOICANESTI
OLT TESLUI SCOALA GIMNAZIALA COMANITA
PRAHOVA ALBESTI PALEOLOGU SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE SFETESCU
PRAHOVA ALBESTI-PALEOLOGU SCOALA GIMNAZIALA LIZETA-PAUL GRECIANU
PRAHOVA ALUNIS  SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE COSTESCU 
PRAHOVA ARICESTII-RAHTIVANI SCOALA GIMNAZIALA ARICESTII-RAHTIVANI
PRAHOVA ARICESTII-ZELETIN   SCOALA GIMNAZIALA  INV. ATH. JAN-STOICESCU 
PRAHOVA BABA ANA SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BABA ANA
PRAHOVA BAICOI SCOALA GIMNAZIALA LILESTI ORAS BAICOI
PRAHOVA BALTA DOAMNEI SCOALA SFINTII IMPARATI BALTA DOAMNEI
PRAHOVA BARCANESTI SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR''
PRAHOVA BARCANESTI SCOALA GIMNAZIALA ROMANESTI 
PRAHOVA BATESTI SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU HERA
PRAHOVA BLEJOI SCOALA GIMNAZIALA RADU TUDORAN BLEJOI
PRAHOVA BREAZA - NISTORESTI SCOALA GIMNAZIALA C. BRANCOVEANU STRUCTURA SCOALA GIMNAZIALA NISTORESTI
PRAHOVA BREBU SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB
PRAHOVA BUCOV SCOALA GIMNAZIALA „C-TIN STERE COMUNA BUCOV
PRAHOVA BUDA SCOALA GIMNAZIALA SAT BUDA
PRAHOVA CAMPINA SCOALA GIMNAZIALA „ION CAMPINEANU
PRAHOVA DRAJNA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA PLATON MOCANU DRAJNA
PRAHOVA FILIPESTII DE PADURE LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE
PRAHOVA GAGENI SCOALA GIMNAZIALA VLAD MUSATESCU GAGENI
PRAHOVA GORNET SCOALA GIMNAZIALA  COMUNA GORNET
PRAHOVA IZVOARELE SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN SAVULESCU
PRAHOVA MAGURELE SCOALA GIMNAZIALA MAGURELE
PRAHOVA MANESTI SCOALA GIMNAZIALA MANESTI
PRAHOVA OLARI SCOALA GIMNAZIALA OLARI
PRAHOVA PLOIESTI COLEGIUL NATIONAL I.L.CARAGIALE
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA SFANTA VINERI PLOIESTI
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 13
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA RARES VODA
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA SFANTA VINERI
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA  I. A. BASSARABESCU
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA  RARES VODA 
PRAHOVA PLOIESTI SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN
PRAHOVA POIENARII APOSTOLI SCOALA GIMNAZIALA
PRAHOVA PROVITA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA PROVITA DE JOS 
PRAHOVA RACHIERI SCOALA GIMNAZIALA RACHIERI
PRAHOVA SAT CIOCENI COMUNA ALBESTI PALEOLOGU SCOALA GIMNAZIALA LIZETA PAUL GRECIANU
PRAHOVA SLANIC LICEUL TEORETIC SERBAN VODA
PRAHOVA SOIMARI SCOALA GIMNAZIALA MINERVA ALEXANDRESCU
PRAHOVA TESILA VALEA DOFTANEI LICEUL TEHNOLOGIC CAROL I
PRAHOVA VADU-PARULUI SCOALA GIMNAZIALA INV.RADU ION 
SALAJ CEHU SILVANIEI SCOALA GIMNAZIALA ANDREI MURESANU 
SATU-MARE MICULA SCOALA GIMNAZIALA GELLERT SANDOR MICULA
SATU-MARE SANISLAU SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE BULGAR 
SATU-MARE SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU
SIBIU CISNADIE SCOALA GIMNAZIALA NR. 3
SIBIU COPSA-MICA LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TECLU
SIBIU HOGHILAG SCOALA GIMNAZIALA HOGHILAG
SIBIU IGHISU-NOU SCOALA GIMNAZIALA IGHISU NOU
SIBIU MEDIAS CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA MEDIAS
SIBIU MEDIAS SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN IOAN MOTAS
SIBIU MEDIAS SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU
SIBIU TIRNAVA LICEUL TEHNOLOGIC STANESCU VALERIAN TIRNAVA
SUCEAVA BAHNA ARINI SCOALA GIMNAZIALA
SUCEAVA BAIA SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE STOLERU BAIA
SUCEAVA BASARABI SCOALA GIMNAZIALA BASARABI
SUCEAVA CAMPULUNG MOLDOVENESC COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA
SUCEAVA CHILISENI SCOALA PRIMARA CHILISENI
SUCEAVA CIOCANESTI SCOALA GIMNAZIALA CIOCANESTI
SUCEAVA DUMBRAVENI LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU DUMBRAVENI
SUCEAVA DUMBRAVENI SCOALA PRIMARA NR. 2
SUCEAVA FALTICENI COLEGIUL VASILE LOVINESCU FALTICENI
SUCEAVA MARGINEA LICEUL TEHNOLOGIC VASILE GHERASIM MARGINEA
SUCEAVA MOLDOVITA LICEUL TEHNOLOGIC VASILE COCEA MOLDOVITA
SUCEAVA PREUTESTI SCOALA GIMNAZIALA BASARABI
SUCEAVA SIMINICEA SCOALA GIMNAZIALA SIMINICEA
SUCEAVA SIRET COLEGIUL TEHNIC LATCU VODA SIRET
SUCEAVA SOLCA LICEUL TEHNOLOGIC TOMSA VODA 
SUCEAVA SUCEAVA SCOALA GIMNAZIALA NR.10 SUCEAVA
SUCEAVA UDESTI SCOALA GIMNAZIALA ACADEMICIAN HARALAMBIE MIHAESCU
SUCEAVA VATRA DORNEI SCOALA GIMNAZIALA  NR.2 VATRA DORNEI
SUCEAVA ZVORISTEA SCOALA PRIMARA TAUTESTI COMUNA ZAMOSTEA
TELEORMAN ALEXANDRIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 5 ALEXANDRIA
TELEORMAN COMUNA BEUCA SCOALA GIMNAZIALA BEUCA
TELEORMAN MERENI SCOALA GIMNAZIALA MERENII DE JOS
TELEORMAN ROSIORII DE VEDE SCOALA GIMNAZIALA  MIHAI EMINESCU''
TELEORMAN TURNU MAGURELE SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA CEL BATRAN
TELEORMAN TURNU MAGURELE COLEGIUL TEHNIC  GENERAL DAVID PRAPORGESCU
TELEORMAN TURNU MAGURELE LICEUL TEORETIC MARIN PREDA
TELEORMAN VIDELE SCOALA GIMNAZIALA NR.2
TELEORMAN ZIMNICEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZIMNICEA
TIMIS BUZIAS LICEUL TEORETIC BUZIAS
TIMIS CRICIOVA SCOALA GIMNAZIALA CRICIOVA
TIMIS DAROVA SCOALA GIMNAZIALA DAROVA
TIMIS DUMBRAVA SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA
TIMIS GIROC LICEUL TEORETIC DAVID VONIGA
TIMIS LUGOJ COLEGIUL TEHNIC VALERIU BRANISTE LUGOJ
TIMIS LUGOJ SCOALA GIMNAZIALA NR. 2
TIMIS LUGOJ SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUGOJ
TIMIS TIMISOARA COLEGIUL NATIONAL DE ARTA ION VIDU
TIMIS TIMISOARA COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMISOARA
TIMIS TIMISOARA LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL
TIMIS TIMISOARA SCOALA GIMNAZIAL NR.24 TIMISOARA
TIMIS TIMISOARA SCOALA GIMNAZIALA NR. 21 VICENTIU BABES
TIMIS TIMISOARA SCOALA GIMNAZIALA NR. 30
TULCEA ISACCEA LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRATESCU
TULCEA JIJILA SCOALA GIMNAZIALA JIJILA
TULCEA MACIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MACIN
TULCEA MACIN SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE BANEA
TULCEA TULCEA LICEUL DE ARTE GEORGE GEORGESCU
TULCEA TULCEA SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE
VALCEA FAURESTI SCOALA GIMNAZIALA SAT BUNGETANI
VALCEA GORANU SCOALA GIMNAZIALA NR 5 GORANU
VALCEA LALOSU SCOALA GIMNAZIALA MOLOGESTI
VALCEA MATEESTI SCOALA GIMNAZIALA MATEESTI
VALCEA RAMNICU VALCEA SCOALA GIMNAZIALA NR.10
VALCEA RM. VALCEA CNI MATEI BASARAB
VALCEA RM. VALCEA SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN
VASLUI BARLAD SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE N. N. TONITZA''
VASLUI BARLAD SCOALA GIMNAZIALA GEORGE TUTOVEANU BARLAD
VASLUI BARLAD LICEUL PEDAGOGIC IOAN POPESCU
VASLUI CRIVESTI SCOALA PRIMARA CRIVESTI
VASLUI RADENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADENI
VASLUI SALCENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SALCENI
VASLUI VASLUI SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PARFENE VASLUI
VASLUI VASLUI SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR VASLUI
VASLUI VASLUI SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU VASLUI
VRANCEA ADJUD SCOALA GIMNAZIALA MARESAL AL. AVERESCU
VRANCEA ADJUD SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL ARMEANCA
VRANCEA ADJUD SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE RADU
VRANCEA CIRLIGELE SCOALA PROF. MIHAI SIMBOTIN
VRANCEA FOCSANI SCOALA GIMNAZIALA DUILIU ZAMFIRESCU FOCSANI
VRANCEA FOCSANI SCOALA  GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE
VRANCEA FOCSANI SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA
VRANCEA FOCSANI SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY
VRANCEA FOCSANI SCOALA GIMNAZIALA NR.3 FOCSANI
VRANCEA GAROAFA SCOALA  GIMNAZIALA EMIL ATANASIU
VRANCEA GAROAFA SCOALA GIMNAZIALA GAROAFA
VRANCEA HOMOCEA SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA
VRANCEA PANCIU LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU IOAN CUZA
VRANCEA PANCIU LICEUL TEORETIC IOAN SLAVICI
VRANCEA PAUNESTI SCOALA GIMNAZIALA PAUNESTI
VRANCEA RUGINESTI SCOALA GIMNAZIALA RUGINESTI
VRANCEA SURAIA SCOALA GIMNAZIALA SURAIA

 

Rate this item
(0 votes)
Go to top